ALF: The movie 2013

Нови фентъзи/фантастика филми

Мнение Чет Дек 12, 2013 12:27 pm

ALF: The movie 2013

Култовото плюшено извънземно създание Алф се завръща на екрана. То ще бъде главен герой в нов пълнометражен филм, който ще съчетава компютърна анимация и игрално кино, подобно на "Смърфовете" отпреди година.

Очаква се в новата лента Алф да не бъде кукла, а дело на майсторите на специални ефекти. За щастие кукловодът Пол Фуско отново ще даде гласа си на забавното извънземно и ще играе важна роля в създаването на филма. В новата лента участие ще вземе и самият създател на сериала от 80-те - Том Пачет.

Все още не са известни имената на актьорите във филма. Сюжетът обаче ще бъде базиран на оригиналната история за Алф и сред героите отново ще видим семейството на Уили и Кейт Танер. Бюджетът на филма вероятно ще надхвърли 100 милиона долара. Лентата трябва да бъде завършена през 2014 г.

Лично аз имам големи очаквания към филма. Дано обаче не го развалят, че това все пак си е една от най-големите класики в киното и ще бъде жалко да развалят поредицата..

Мнение Чет Дек 12, 2013 2:55 pm

Re: ALF: The movie 2013

Не знаех, че ще правят и филм, но ме радва. Алф ми е едни от любимите комедийни сериали, направо се е превърнал в класика.
Аватар

Мега модератор

Мнение Чет Дек 12, 2013 9:51 pm

Re: ALF: The movie 2013

Щом в imdb няма нищо по въпроса, не вярвам докат не видя.
Положението е малко "а дано... ама надали".
Чета, следователно съм луд.

Назад към Нови филми