Места за душата

Разни яки места

Мнение Чет Апр 17, 2014 9:32 am

Места за душата

Не знам дали някой от вас е изпитвал такава нужда, но...
Много обичам някакви заведения, които са с уютна обстановка, някак релаксиращи и доста подходящи за по-спокойни хора.
Та реших тази тема да е за това - Къде се чувствате на място? Има ли такова заведение или например книжарница (рок бар и така нататък), където вие да може да сте себе си?

Аз ще започна.

Моето любимо място е Апартамента. (София)
То смесва в себе си усещането за уют и любопитство, което за мен са две доста важни неща. Асортиментът на продукти е доста приятен имат си хималайски чайчета и правят изключителни торти. Пък и хората са толкова приятелски настроени, наистина те карат да се чувстваш у дома. Определено си заслужава.
Минусите са високите цени, но хей, предпочитам да отида веднъж на заведение на седмица, но да си прекарам удивително :D.

Мнение Нед Апр 20, 2014 1:29 am

Re: Места за душата

Обожавам тъпканицата в псевдо-гъзарски заведения. Ама не просто тъпканица ами яко гмеж. Така де, не стига просто сервитьорките да се провират като лигави змиорки между клиентелата, трябва да има поне един двама изпотъпкани и пет шест изпоприпадали от задух флльорци. Едно такова, любимо мое място е Sofiq LIve Club. Там понякога можеш да подушиш, как приятните миризми на напарфюмирани кифли, бавно абдикират пред смрадта, на изпотени кочове. Ммм да незабравимият аромат на люляк и диария в едно. Понякога ми липсват старите рейв партита в зимния но да не се отплесвам в спомени.
Аватар

Мнение Пон Авг 25, 2014 11:17 am

Ха-ха, ти направо му уби мечтите на човека. Виж, даже повече не е писал...
Никога не се отказвай... мойто момче...

Мнение Сря Сеп 03, 2014 1:03 am

Наистина не беше такава идеята, просто съвсем сериозно и чистосърдечно споделих какво ми харесва. Сигурно съм някакъв скапан извратеняк щом обичам емоциите на тълпите. :oops: Ако съм засегнал някого с моя коментар, смирено моля за прошка.

Назад към Интересни места